25 Ağustos 2008 Pazartesi

Dogum günü hazırlıkları


Canım oğluşumun d.gününe az bir zaman kaldı... Esasında dogum günümüz 8,09,2005 oruca geldiği için erkene almak istedim.. D.günlerine çok öenm veriyorum. Çünkü o benim meleğim, koca adamım... Herşeyiiyle tam olmasını istiyorum... Öncelikle her sene olduğu gibi gelen sevdiklerimize sunacağımız ''Geçmişten Bügüne'' isimli video klibimiz. Bu yaşa geldiğini an ve an izlemek ogünu daha bir kıymetlendiriyor... Daha sonra gelenlere vereceğimiz hatıra hediyemiz. Ben bu d.gününde resimli kurabiye düşünüyorum bakalım yapabilecekmiyim... Patamıza zaten belli :) Şimşek mc quenn... 2. yaş günümüzde olacak ozaman asıl tarihte yapacağız o pastamızda hazır aklımızda . Ozamanda arkadaşlarımızı davet edeceğiz... Pastalar, ikramlar vs... Herşeyin çok özel olmasını istiyorum... Sevdiklerimizle birlikte çekilen görüntüler, fotoğraflar.... İkinci yaş günümüzde mum üfleme çalışmaları yapmıştık. Bu sene çok tan hazrı. Sadece o günü bekliyor. Aslında çocuklar bu yaş gününü çok seviyor ve bence iple çekiyor bizlere düşende görevlerimizi en iyi şekilde yapmak ve o anı karelemek olacak... 31 Ağustos pazar günü D.günü kutlamamız var...
şimdiden iyiki doğdun meleğim.. İyi ki varsın ve iyiki bana anne olma duygusunu tattırdın. Seni çok sevoruzz...

4 yorum:

Terazi dedi ki...

Doğum günü kutlu olsun oğluşunuzun :)) Nice nice doğum günleri olsun.Tabiki sevdikleri ile birlikte.

P€L!N dedi ki...

Arda paşa doğum günün kutlu olsun....

ayseyaman dedi ki...

Dilerim gönlünüzce bir doğum günü geçirmişsinizdir ve herşey yolundadır. Uzun zamandır güncellenmemiş sayfanız umarım sorun yoktur.
Oğlunuzun geçmiş doğum günü kutlu olsun.
NOT: Canim Pastakoliklere toplu email göndermeye başladım ama sizin emaili bir türlü bulamıyorum, eğer musait olunca bana email atarsan sana da toplu emailleri yönlendirmek isterim.
Sevgilerimle

mutfaktelaşı dedi ki...

Etkinliğime buyurun
Gönderen :AYŞE
36. PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ ETKİNLİĞİNİN EV SAHİBİYİM
SEVGİLİ ARKADAŞLARIM;
http://porselendemlik.blogcu.com
http://birdemliksohbet.com
http://gelibolu17.blogspot.com/
http://selmahlc.blogcu.com/
tarafından hazırlanmış olan porselen demlik çay saati için
09 SUBAT 2009 - 23 SUBAT2009 TARİHLERİ ARASINDA
http://mutfaktelasi.blogspot.com/ YANİ BEN YAPACAĞIM.
SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM!!!
HEP BİRLİKTE ÇOK GÜZEL TARİFLERİ KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ.
TARİFLERİNİZİ HAZIRLAYARAK.
VE TARİFİNİZE"PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ 36.HAFTA " BAŞLIĞINI YAZARAK SAYFANIZDA YAYINLAMANIZI VE BANA YORUM BIRAKMANIZI RİCA EDİYORUM.C BOXA BIRAKILAN NOTLAR GÖZDEN KAÇABİLİR LÜTFEN YORUM YAZIN.SENİ VE BU YORUMU OKUYAN HERKESİ DAVET EDİYORUM ZİYARET EDİPTE BİZZAT DAVET EDEMEDİĞİM DOSTLARIM LÜTFEN BU YAZIYI NERDE OKURSANIZ SİZDE KATILIN EMİNİMBU ETKİNLİK SAYESİNDE BİR ÇOK ARKADAŞIMIZ OLUYOR MUTLAKA KATILIMIZI BEKLİYORUM.. ŞİMDİDEN KATILIMCI ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

LinkWithin